Phaeton Club Poland - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Phaeton Club Poland”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Phaeton Club Poland”, „https://www.phaetonforum.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Phaeton Club Poland” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Phaeton Club Poland” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Phaeton Club Poland” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Phaeton Club Poland”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.
Wyciąg z regulaminu :
1.Obowiązkiem każdego nowego forumowicza jest wpis w powitalni viewforum.php?f=1 (założenie nowego tematu), to zwalnia blokadę z forum (zmianę z koloru brązowego na czarny) i pozwala na przeglądanie materiałów i uczestniczenie w życiu forum; Czas "odblokowania" jest zależny od obecności któregokolwiek z Administratorów. Wpis w powitalni powinien zawierać PARĘ SŁÓW O SOBIE , oraz MIEJSCOWOŚĆ skąd się pochodzi ( gdzie mieszkamy) czy posiadamy Fejtka , czy też zaczynamy poszukiwania i swoje IMIĘ co ułatwi komunikację i relacje koleżeńskie pomiędzy użytkownikami.
2. Administratorami tego forum jest użytkownik: (...). Postanowienia ADMINISTRATORA są nadrzędne wobec postanowień moderatorów. (...)
3. Moderatorem tego forum są użytkownicy o nazwie: (...)
4. Administrator zastrzega sobie wyłączne prawo do nominowania i odwoływania moderatorów.
5. Moderatorzy są uprawnieni do wydawania postanowień regulujących zasady używania forum jak i jego poszczególnych działów.
6. Administratorzy i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do ostrzegania i banowania użytkowników bez podania przyczyny.
7. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do ingerencji w treść postu, szczególnie w przypadku spamowania, użycia wulgarnych terści czy obrażania innych użytkowników forum.
8. Zabrania się rejestrowania użytkowników pod nazwą obraźliwą lub niezgodną z dobrymi obyczajami. Ich właściciele zostaną zbanowani.
9. Zabrania się rejestrowania jednej osoby pod więcej niż jedną nazwą użytkownika. Wszystkie konta jednej osoby mogą zostać zbanowane.
10. Łączna wielkość obrazków w podpisie nie może przekraczać 200x100
11. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść swojej wypowiedzi. Jednakże, użytkownik pozbywa się praw do swojego postu lub tematu na rzecz ogółu, wraz z jego powstaniem na forum.
11a. Dodatkowo, zabrania się obrażania innych użytkowników forum, jak również wszelkich form zastraszania. Użytkownicy forum godzą się na panujące na nim obyczaje w przypadku ich nie przestrzegania mogą zostać zbanowani lub mogą zostać na nich nałożone przez administrację inne sankcje.
12. Niniejszy regulamin tyczy się forum dostępnego pod adresem: http://www.phaetonforum.pl
13. Administrator zastrzega sobie wyłączne prawo do zmiany regulaminu. Nowa wersja wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.
14. Zarówno rejestracja jak i pisanie na forum oznacza akceptację regulaminu.
15. Forum jest dla pasjonatów, nie dla sprzedawców, więc osoby, które zarejestrowały się i w krótkim czasie wystawiły swojego Fejtka na sprzedaż będą usuwane z naszego grona.
16. Użytkownicy nieaktywni, którzy nie będą się udzielać przez 60 dni będą kasowani (nie dotyczy PCP)
17. Administracja może udzielać ostrzeżenia. Trzecie ostrzeżenie jest równocześnie banem na 7 dni.
18. Do rejestracji niezbędne jest podanie adresu mail, jego widoczność dla innych użytkowników można wyłączyć w ustawieniach własnego profilu.